logo

Dirbtuvės: +370 343 92720
Parduotuvė: +370 681 11800
Vasaros g. 48a (k2), 68111, Marijampolė

  • UAB AutoTema Fasadas
  • UAB AutoTema Priėmimas
  • UAB AutoTema Koordinatines Raiboriavimo Stakles
  • UAB AutoTema Vožtuvu takų, Alkuninių velenų šlifavimo staklės
  • UAB AutoTema Variklio Galvutės Bloko Sandarumo Tikrinimas
  • UAB AutoTema Vožtuvų Lizdų Diskų Pratekinimo Honingavimo Gilziavimo Tekinimo Staklės.jpg

Variklio galvučių remontas


Susidėvėjus variklio galvutei, ar įvykus variklio gedimui visų reikalingų atlikti darbų paslaugas teikiame po vienu stogu.

Siūlome aliuminių ir ketinių variklio galvučių sandarumo tikrinimą tam, kad išsiaiškinti ar galvutėje nėra įtrūkimų iš aušinimo kanalų, paaiškėjus jog įtrūkimų yra teikiame aliuminės variklio galvutės virinimo bei ketaus variklio galvutės virinimo paslaugas, po šių darbų dar kartą patikriname gavlutės sandarumą.

Po galvutės nukėlimo nuo variklio bloko rekomenduojame nušlifuoti plokštumą kuria galvutė gula ant bloko, nesvarbu tai aliuminė, ar ketinė(špižinė) galvutė.

Jeigu pradegė įsiurbimo, ar išmetimo vožtuvai reikalingas vožtuvų lizdų keitimas, pakeitus vožtuvų lizdus(žiedus) reikalingas vožtuvų žiedų raiboriavimas bei vožtuvų šlifavimas tada vožtuvų pritrynimas bei sureguliavimas, kad atstatyti vožtuvų sandarumą po šio tipo gedimo.

Esant vožtuvų įvorių (kreipiančiūjų) išdilimui reikalingas jų keitimas tam, kad nebarškėtų vožtuvas variklio darbo metu, taip pat šis darbas reikalingas keičiant senus vožtuvus naujais, ar keičiant sulinkusius vožtuvus po vožtuvų tikrinimo dėl linkimo. Taipogi rekomenduojamas vožtuvų riebokšlių (gumelių) keitimas po šių darbų, šis keitimas taip pat reikalingas jei riebokšliai (gumelės) yra susidėvėję ir/ar praleidžia tepalą, to pasekoje variklis degina tepalą ir išmeta melsvos spalvos dūmus.

Perkaitintam varikliui susideformuoja jo galvutė todėl reikalingas paskirstymo velenėlių guoliaviečių ašiškumo atstatymas tam, kad velenėlis galėtu suktis nesusideformavusioje guoliavietėje, atlikus šį darbą reikalingas variklio galvutės šlifavimas.

Sutrūkus forskamerai siulome forskamerų gamybą visų tipų automobiliams (arba pagal individualiai pateiktus matmenis).

Jeigu išsukant variklio galvutėje esančius pukrštukus, ar žvakes jie ar jos nulūžo ar prasisuko sriegis tada reikalingi žvakės sriegio atstatymo darbai, o jei nepavyko išimti siūlome lūžusių purkštukų, žvakių išėmimo paslaugas.

''Volkskwagen'' dyzeliniuiose varikliuose išdilus purkštukų sandarinimo vietoms atliekame purkštukų lizdų restauravimą, tam kad atstatyti purkštuko lizdo sandarumą, šiam remontui siūlome VW ,,Pumpaduzio'' purkštukų lizdų restauravimo paslaugas.

VOLVO, VW, OPEL ir kitų variklių kompensatorių lizdų restauravimas po pagrindinio diržo prašokimo ir lizdų mechaniško pažeidimo, ar sulaužymo.

Susidėvėjus purkštukui galime pasiūlyti purkštuko dugno remontą.

Be viso to teikiame variklio bloko remonto, paskirstymo velenėlių remonto/restauravimo, alkūninių velenų remonto, švaistiklių remonto, stūmoklių remonto bei kitas paslaugas.

Atliktų darbų pristatymas visoje Lietuvoje NEMOKAMAS (atliktų darbų kaina, nemažiau kaip 50 eur.).