logo

Dirbtuvės: +370 343 92720
Parduotuvė: +370 681 11800
Vasaros g. 48a (k2), 68111, Marijampolė

  • UAB AutoTema Fasadas
  • UAB AutoTema Priėmimas
  • UAB AutoTema Koordinatines Raiboriavimo Stakles
  • UAB AutoTema Vožtuvu takų, Alkuninių velenų šlifavimo staklės
  • UAB AutoTema Variklio Galvutės Bloko Sandarumo Tikrinimas
  • UAB AutoTema Vožtuvų Lizdų Diskų Pratekinimo Honingavimo Gilziavimo Tekinimo Staklės.jpg

Paskirstymo velenėlių remontas restauravimas


Galime pasiūlyti beveik visas paskirstymo velenėlių remonto ar restauravimo paslaugas, tame tarpe ir autosportui naudojamu velenėlių gamyba.

Jeigu jūsų paskirstymo velenėlis nesvarbu kuris ar išmetimo ar įsiurbimo yra sulinkęs, tai nėra problema mes galime jums pasiūlyti tokia paslauga kaip paskirstymo velenėlių tiesinimas ir jis vėl bus toks koks turi būti.

Taipogi jeigu sudilo paskirstymo velenėlio kumštelis nesvarbu kuris mes galime atrestauruoti siulydami paskirstymo velenėlių kumštelių restauravimo paslaugą. Šia paslaugą siūlome ir sunkvežimių velenėlių restauravimui.

Atsileidus paskirstymo velenėlio varžtui ir prasisukus žvaigždei reikalingas paskistymo velenelių šplinatvietės remontas.

Sulužus ar atitrūkus ketaus(špižiniam) paskirtymo velenėliui galime pasiūlyti Ketaus (Špižinių) velenėlių sudūrimo suvirinimo paslauga.

Siūlome paskirstymo velenėlių guoliaviečių remonto paslaugas, jeigu sudilus velenėlio pagrindinė guoliavietė, ar reikia prileisti velenėlį prie bugelio po remonto teikiame paskistymo velenėlių guoliaviečių remonto - šlifavimo paslaugas.

Sulinkus BMW paskirstymo velenėliui ar velenėliams galime pasiūlyti BMW velenėlių tiesinimo paslaugą.

Galime pasiūlyti sportinių velenėlių gamybą pagal jūsų turimų fazių kopyra arba nukopijuoti nuo jūsų norimų fazių ant jūsų velenėlių. Arba pasiūlyti savo turimas fazes jums.

 

Atliktų darbų pristatymas visoje Lietuvoje NEMOKAMAS (padarytų darbų kaina, nemažiau kaip 50 eur.).